bod.gif, 0 kB  
 
Partneři
Iskralogo.gif, 4 kB
vilson.gif, 2 kB
logo-aet.gif, 3 kB


Tel.: (+420) 573 368 336
GSM:(+420) 602 361 487
Fax: (+420) 573 368 300
e-mail:info@iskra-agv.czEnglish pages

28.07.2006 Iskra Avtoelektrika podepsala kontrakt s Deutz AG v hodnotě 120.000.000 EUR
ISKRA Reference

Iskra Avtoelektrika podepsala pětiletou smlouvu s Deutz AG na výrobu spouštěčů a alternátorů.Tímto kontraktem se zvyšuje podíl auto elektrotechnických produktů Iskra v Evropě a na světě . Iskra Avtoelektrika dodává pro Deutz už více let. Momentálně jsou to dodávky alternátorů,za které dosáhla ocenění "dodavatele roku" za kvalitu a včasnost dodání.

Jméno Deutz bylo známé v odvětví dieselových motorů už před 140 lety.Dnes zaměstnává více než 5 600 lidí a prodává ve 130 zemích světa. Jeho roční obrat překračuje 1.5 miliardy EUR a vyrábí 200 000ks dieselových motorů ročně.Těmito výsledky se tak zařazuje mezi největší výrobce v tomto segmentu.Deutz právě tak jako Iskra Avtoelektrika mají společné vize. Obě společnosti kladou důraz na inovaci a kvalitu.

Nová smlouva je vlastně aktualizací kontraktu z roku 2001 na alternátory. K nim se nyní připojí ještě spouštěče.Tímto novým kontraktem se celkově zvyšuje podíl výrobků Iskra na trhu a zesiluje se tak pozice značky mezi světovou třídou výrobců elektrických spouštěčů a alternátorů pro dieselové motory.


18.7.2006 Iskra Avtoelektrika bude mít další výrobu JV (JointVentures) v zahraničí
ISKRA Reference
JV Firma PRAMO – ISKRA byla v Rusku zaregistrovaná v květnu 2006. Společnost vlastní z 50% Iskra Avtoelektrika d.d., která bude mít další výrobu tentokrát umístěnou v lokalitě Ržev, 220 km severozápadně od Moskvy. Společnost bude vyrábět startéry AZD a AZE pro potřeby ruských výrobců osobních vozidel.Výrobní kapacita bude 250,000 kusů ročně.Její zahájení se očekává již v září 2006.

12.6.2006 - Silné partnerství pro budoucí úspěch
ISKRA Reference
Wilson Auto Electric Limited a Iskra Avtoelektrika d.d., oznámili začátek vzájemné spolupráce. Tímto partnerstvím chtějí obě společnosti ještě více posílit své služby a sortiment zákazníkům na evropskému trhu.
Iskra Avtoelektrika se tak stane také jediným distributorem výrobků Wilson Auto Electric v Evropě. Největší prioritou obou společností vždy byla kvalita jejich produktů. Wilson Auto Electric Limited je kanadským výrobcem výrobcem alternátorů, startérů a elektrotechnických součástí pro automobilový průmysl, těžkou zemědělskou a stavební techniku

15.3.2006 - John Deere opět ocenil firmu Iskra Avtoelektrika
ISKRA Reference

John Deere, nadnárodní firma s sídlem v USA a nejvýznamnější výrobce zemědělské a stavební techniky, opět udělila firmě Iskra Avtoelektrika ocenění za vynikající kvalitu dodávek v roce 2005.

Toto ocenění firma obdržela již potřetí za dodávky startérů a alternátorů a bylo uděleno na základě systému hodnocení dodavatelů firmy John Deere, které má následující kritéria: hodnocení kvality výrobku, včasné dodávky, technická podpora, zdokonalování výrobků a komunikace.Toto ocenění je velmi důležitou referencí firmy Iskra Avtoelektrika a poukazuje na to, že dosahuje dobrých výsledků v oblasti kvality a služeb zákazníkovi.


19.1.2006 - Kamaz vyhrál Dakar 2006
ISKRA Reference
Vítěz Dakaru 2006 v kategorii nákladních vozů je ruský tým na voze Kamaz, který je vybaven startérem a alternátorem firmy Iskra Avtoelektrika. Blahopřejeme!

23.5.2005 - ocenění "Dodavatel roku 2004" od firmy Deutz AG
ISKRA Reference
Zákazník, německý výrobce vznětových motorů Deutz AG, udělil firmě Iskra Avtoelektrika ocenění "Dodavatel roku 2004" na udílení cen dodavatelům, které se konalo 19.5.2005. Toto ocenění bylo uděleno za vynikající výsledky při společném vývoji alternátorů. Toto nejvyšší ocenění bylo uděleno ještě dvěma dalším dodavatelům. Součástí ocenění je písemné poděkování a přání, aby se firmě Iskra Avtoelektrika dařilo udržet vysokou kvalitu práce v budoucnu.

5.5.2005 - alternátory firmy Iskra Avtoelektrika ve vozech Maybach
ISKRA Reference

Automobily Maybach vyráběné německým koncernem DaimlerChrysler jsou luxusní limuzíny té nejvyšší cenové kategorie. Jejich cena na trhu dosahuje 400 000 eur. Maybach se vyznačuje tím, že jejich vozy jsou vybaveny těmi nejlepšími technologiemi a součástkami té nejvyšší kvality. Firma Iskra Avtoelektrika začíná vyrábět alternátory pro Maybach.

Je to kapalinou chlazený alternátor, který dosahuje výstupního výkonu 4,9 kW a váží 21 kg. Byl vyvinut v roce 2002 v technickém středisku americké firmy Delphi v Lucembursku a tam také až do současnosti probíhala jeho sériová výroba. Hlavní náplní práce tohoto technického střediska je povětšinou výzkum a vývoj, takže firma Delphi se rozhodla najít nového kompetentního výrobce. Výrobní specifika tohoto výrobku se liší od sériové výroby, a proto se v Delphi rozhodli nezačlenit tento výrobek do výrobního procesu svých vlastních závodů.

Po auditech u mnoha zájemců byla Iskra Avtoelektrika vybrána jako nejkompetentnější dodavatel. Tímto způsobem firma získala nový produkt včetně technické dokumentace, práva na využívání jeho patentů, nový trh a také nového důležitého zákazníka. Také získala důležité zařízení na testování alternátorů, které bude umístěno v oddělení výzkumu a vývoje a bude používáno pro testování všech existujících a nových typů generátorů. Sériová výroba se plánuje na polovinu roku 2005.Pro prohlížení souborů v PDF formátu musíte mít naistalovaný program Adobe Acrobat Reader


| Novinky | Iskra katalogy | AET katalogy | Alternátory | Startéry | DC motory | Stykače | Dieselový program | Kontakty |

www.rostin.cz | www.kaminka.cz | www.dopravni-situace.cz | www.tigerservis.cz | generováno programem WebGen.cz